2018 HONOR SCHOLARSHIP Leighia VanDa
BRYCE SAMUEL BARKER MEMORIAL Alexis O'Meara
BILL & BETTY BUXTON MEMORIAL Samantha Bonanno
SHELLY BOLLIN MEMORIAL Rachel Riebhoff
SHARON BISHOP MEMORIAL Madison Sommer & Kennedy Berryhill
MALINDA G & NORMAN ANDERSON SCHOLARSHIP Jaynie Moore
HOWARD & CHARLES CRAIG ENDOWMENT Kaitlyn Sones & Parker Mathews
LAURA ALLISON FARRIS DYE MEMORIAL Payton Andersen
EARL DEAN & EDNA HUKILL MEMORIAL Hannah Burrows
SANDRA JOHNSON MEMORIAL Benjamin Koeppen
FRANK D. LILLIE MEMORIAL Elly Vinton
MEINTS MEMORIAL SCHOLARSHIP Anastasia O'Meara
ANONYMOUS MEMORIAL Brooke Beinhart &i kENNADY mOFFITT
JOHN MONROE HONORARY SCHOLARSHIP Madisen Sorensen
BRIAN & MICHELLE PACE MEMORIAL Cole Scott
RACHEL PRUIETT MEMORIAL Carrington Kuehl
WARREN & VIRGINIA STONE MEMORIAL Madeline Rolands
DAVID ROZGA MEMORIAL (Noon Liions Club) Zane Ingle
INDIANOLA NOON LIONS CLUB Teyt Johnson & Emily Thomas
PEOPLES BANK Douglas Pepper & Abigail Green
REBEKAH LODGE Jordyn LaPole
RECORD-HERALD & INDIANOLA TRIBUNE Madison Wedmore
SIMPSON COLLEGE Makayla Gloria
SMKITH'S COLLISIION CENTER Abigail Sheffer & Thomas Naughton
SOUTHTOWN CHRYSLER DODGE JEEP OF INDIANOLA Shane Crawford
THE SPORTS PAGE Duncan Davitt
SUPPORTERS OF INDIANOLA BIKE NIGHT Glei Hoxhalli
TRUBANK OF INDIANOLA Caitlin Jensen
FOCUS INVESTMENT CENTER Abigail Bowers
VANDERLLINDEN REAL ESTATE Brady Held
VANDERPOOL CONSTRUCTIION Gabriel Pottebaum
WARREN COUNTY CORVETTE CLUB Logan Vickroy
WEINMAN INSURANCE SERVICES John Langenwalter
ANONYMOUS DONORS Casey Coghlan, Anna Brace, Lauren Whitesitt & Benjamin Krapfl
ALL PLAN INSURANCE cAITLYN rOBINS
CEMENTECH Tyler Moran
CENTRAL IOWA INSURANCE SERVICES Shannon Mannis
CHAD KUEHL STATE FARM INSURANCE AGENCY Christopher Anderson
CIRCLE B HOME CENTER Taylor Bowlin
CITY STATE BANK Aiden Anglick
SCOTT GRAY CPA Jackson Bishop
DOWNEY TIRE PROS Reece Bowlin
DOWNING CONSTRUCTION Jack Orwig
EDWARD JONES Joseph Jensen
EXIT REALTY NORTH STAR Gabriella Hass
INDIANOLA HY-VEE FOOD STORE Gage Gioffredi
CLASS OF 2017 "PAY IT FORWARD" Jared LoVan & Sarah Jordan & Kathlyn Wagner
IOWA HIGH SCHOOL GIRLS ATHLETIC UNION Liza Lathrum
INDEPENDENT ORDER OF ODD FELLOWS Elizabeth Obermeier
INDIANOLA BREAKFAST LIONS jONATHAN lAMPE
INDIANOLA FAMILY DENTISTRY Madison Scharlau
INDIANOLA ROTARY CLUB Emily Sarvis & Clara Thompson & Grace NEubauer
INDIANOLA SCHOOL DISTRICT EMPLOYEES Lexie Hastie & Morgan Robinson & Elizabeth Lester
INDIANOLA VETERINARY CLINIC Alexandria Logan
IOWA REALTY Emily Uttermarkt
KIWANIS CLUB OF INDIANOLA MadisonGuerts
LAMPORT/ROSSITER FAMILY SCHOLARSHIP Haley Murphy
LA VIDA LOCA WINERY Laura Wilkinson
MERCY INDIANOLA CLINIC Jake Trembly
MILLER ELECTRIC SERVICES Sean Tormey
OVERTON FUNERAL HOME/JEFF & MARY PETERSEN SCHOLARSHIP Adrian Cunningham
INDIANOLA DOLLARS FOR SCHOLARS CHAPTER SCHOLARSHIPS Cole Hulen, Nathaniel Soldwisch, Jared Nichols, Alexandra Smith, Ellie McCoy, Abigail Campbell, Angel Wallukait, Jensen Gebhart, Inessa Pilat, Miranda Ogbourne, Seth Niccum, Mina Epley, Nathan Harban, Tyler Sieloff, Jacob Moews, Gavin Smith, Lindsey Meyers, Madison Phillips, Maggie Needles, Logan Edwards, Noah Niehaus, Lauren Golavy, Sydney Sickels, k Brendan Sher, Carter Berkey, Megan Grubb, Delaney Kingkade, Maya Smith, Emma Yenger, Clayton Reif, Leviticus Crowe, Corey Oakes, Mikaela Ozella, Maryann Phillips, Ansley Boyd, Hunter Derrickson, k Spencer Gavin, Jcob Marvelli and Joseph Mathieu.
B